עידן חדש של פרסום 

פרסום וקידום באינסטגרם

אנחנו מייצרים תמונה אחת ששווה אלף מילים, או משפט אחד ששווה אלפי עוקבים

Instagram

פרסום וקידום באינסטגרם

רשת אינסטגרם היא רשת חברתית, בבעלות פייסבוק, שעיקרה שיתוף תמונות וסרטוני וידאו. בעזרת שיווק באינסטגרם ניתן לפרסם עסקים מסוגים שונים. רשת אינסטגרם מונה מיליוני משתמשים ברחבי העולם וחוצה גבולות ומדינות, דבר שמועיל לשיווק עסקים.

ניהול עמוד אינסטגרם

העידן הדיגיטלי מתמקד בחזות ובמראה יותר מהכל. הניראות, העיצוב והקומפוזציה הם חלק בלתי נפרד מכל עסק בעידן הרשתות החברתיות. אינסטגרם הייתה בין הרשתות החברתיות הראשונות שזיהו מגמה זו, ומבוססת כולה על שיתוף תמונות וסרטונים. לחברות גדולות ועסקים , זו אפשרות מדהימה להציג את העסק דרך תמונות וסרטונים, החושפים את המוצרים והשירותים של העסק ולקהל הרחב ומשמשת כפלטפורמה יעילה לשיפור המכירות.

 למה לנהל עמוד אינסטגרם ?

בשנים האחרונות אינסטגרם היא הרשת המובילה בקרב  המשתמשים הצעירים, וכל עסק המעוניין להגיע לקהל צעיר חייב להיות בה. החיבור בין הרעיון של אינסטגרם לעוצמה של פייסבוק, הופכת את אינסטגרם לכלי פרסומי רב עוצמה.

אופטימיזציה לקמפיינים

בכל יום אנחנו מנהלים עשרות קמפיינים המגיעים לעשרות אלפי אנשים.

אנחנו בודקים, מעדכנים, משפרים, מחדדים, מעדכנים, בודקים וחוזרים על הכל מהתחלה כל יום מחדש ושומרים על ROI חיובי (החזר השקעה).

פרסום באינסטגרם למה זה כדאי ? 

\

טירגוט מדויק

החיבור לפייסבוק מקנה לאינסטגרם את עוצמת הטירגוט של פייסבוק. השימוש בתחומי עניין, נתוני משתמשים וקהלים דומים מאפשר להגיע ליותר משתמשים מאי פעם, בצורה מדויקת ומיטבית.

יותר רכישות

יותר ויותר גולשים רוכשים מוצרים אונליין ואינסטגרם היא הפלטפורמה המושלמת לפרסום המוצרים למכירה. בזכות המימד הויזואלי הנרחב, המוצרים הופכים נגישים לרכישה וגולשים יותר נכונים להגיב ולרכוש דרך מודעות שהוצגו בפיד שלהם.

חשיפה גבוהה

כמות המשתמשים משפיעה על החשיפה של פרסומים עסקיים, הגדלה מיום ליום. עסקים המפרסמים באינסטגרם נהנים מחשיפה זולה במיוחד בהשוואה לערוצים מתחרים, ומעט מאד תחרות ברוב התחומים, שכן מפרסמים רבים טרם השכילו לנצל את הפוטנציאל הגלום בה.

קהל מעורב ואיכותי

כמות המשתמשים באינסטגרם גדלה בכל יום ומחקרים מראים כי התנועה היא איכותיות במיוחד. לקוחות צעירים, מבצעים פעולות רבות באפליקציה ולא חוששים לגשת לעסקים ולקיים איתם קשר ישיר.

אנו מתמקדים בפרסום מדויק , איכותי ומבוסס תוצאות

אנו מזהים את הייחודיות של הלקוח ויודעים להבליט אותה בצורה דיגיטלית ברשת

אנו מעודכנים ועוקבים מקרוב אחר ההתפתחויות והשינויים בעולם השיווק הדיגיטלי . UTN

New era of advertising

דבר עם המומחים שלנו!

מעוניין לקחת את העסק שלך צעד אחד לפני כולם ?